Strona-glowna

O nas

Firma IMPLACORE została założona w 2007 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości materiały i sprzęt wykorzystywane w implantologii, periodontologii i zaawansowanej chirurgii stomatologicznej.

Innowacyjność oferowanych przez nas produktów oraz profesjonalizm i wszechstronność naszego zespołu, przyczyniły się do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. IMPLACORE plasuje się w ścisłej czołówce firm dostarczających wyroby medyczne do najlepszych praktyk stomatologicznych w kraju.

Dostarczane przez nas artykuły są wytwarzane przez producentów z wieloletnim doświadczeniem i cieszą się pozytywnymi opiniami wybitnych klinicystów z całego świata, co świadczy o ich wysokiej klasie i niezawodności.

IMPLACORE podąża za najnowszymi trendami. Rosnące zainteresowanie tematyką minimalnie inwazyjnej implantologii zaowocowało opracowaniem własnego wyrobu – nici chirurgicznej z PTFE. Prace projektowe rozpoczęto w 2012 roku, a pierwsza atraumatyczna nić połączona z igłą chirurgiczną o unikalnej kompozycji pierwiastków powstała w 2013 roku. W krótkim czasie marka Coreflon zyskała entuzjastycznie przyjęta w kraju. W chwili obecnej nasz wyrób jest znany i dostępny w wielu krajach Europy i świata.

IMPLACORE prowadzi także działalność edukacyjną. Nasze profesjonalne szkolenia z zakresu implantologii i protetyki, prowadzone przez polskich i zagranicznych ekspertów, cieszą się dużym zainteresowaniem.

 
Wydarzenia: Dziesięciolecie Implacore
To już 10 lat! Z ogromną radością informujemy, że firma Implacore obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Będzie to wyjątkowa …Czytaj dalej

Wydarzenia: Dziesięciolecie Implacore

COREBONE – bioaktywny materiał kościozastępczy wytworzony z korala
Z radością informujemy, że biomateriał CoreBone, wytwarzany z korala, jest już oficjalnie dostępny w sprzedaży!:) Jego premiera miała miejsce podczas …Czytaj dalej

COREBONE – bioaktywny materiał kościozastępczy wytworzony z korala

W czym możemy ci pomóc?

Biuro handlowe
-------------------------

Katarzyna Lar - nici chirurgiczne PTFE
k.lar@implacore.pl

Anna Ostrowska-Patan - sprzedaż i marketing
a.ostrowska@implacore.pl

Anna Woszczek - sprzedaż i administracja
a.woszczek@implacore.pl

Monika Harendarz - sprzedaż i e-marketing
m.harendarz@implacore.pl

Agata Kuczuba - sprzedaż i szkolenia
a.kuczuba@implacore.pl

tel.: +48 61 663 07 85
tel.: +48 61 663 07 86

Adres:
ul. Polska 94a
60-401 Poznań

zobacz mapę
e-mail: biuro@implacore.pl

NIP 5262740172

Pracujemy od 8:00 do 16:00 pn.-pt.
sobota i niedziela: nieczynne

Zamówienia złożone do godziny 14:30
będą realizowane tego samego dnia.

Bank: Raiffeisen Polbank
Nr rachunku: 84 1750 1019 0000 0000 2207 3982

Dział handlowy
-------------------------

Dyrektor handlowy
Marcin Chmiel
tel.: 515 201 022
m.chmiel@implacore.pl

Województwo zachodniopomorskie
Województwo pomorskie
Województwo kujawsko-pomorskie
Województwo wielkopolskie
Kierownik regionu
Sergiusz Mocek
tel.: 601 704 810
s.mocek@implacore.pl

Województwo wielkopolskie
Województwo lubuskie
Województwo dolnośląskie
Kierownik regionu
Jolanta Kądziołka
tel.: 665 662 663
j.kadziolka@implacore.pl

Województwo mazowieckie
Województwo lubelskie
Województwo podkarpackie
Kierownik regionu
Cezary Marciniak
tel.: 600 468 369
c.marciniak@implacore.pl

Województwo świętokrzyskie
Województwo łódzkie
Województwo śląskie
Kierownik regionu
Marcin Chojnacki
tel.: 605 141 991
m.chojnacki@implacore.pl

Województwo pomorskie
Województwo zachodniopomorskie
Konsultanci

kukułaDr n. med. Jacek Kukuła
tel. 61 875 53 73
www.implant.net.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

pospiechDr n. med. Jarosław Pospiech
tel. 61 662 48 48
www.implantpoint.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

biegalaTech. dent. Piotr Biegała
tel. 515 201 023

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

 

Zapisz