Aktualności: Wykłady na naszym kanale YouTube

zbiorowy_VII-2021_PLv2b_800px


Aktualności: Poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Medyczny

Jeżeli jesteś ambitny/a, komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi i chętnie podejmiesz się nowych wyzwań – z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • sprzedaż, promowanie produktów i usług firmy na powierzonym terenie,
 • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami, profesjonalne doradztwo,
 • realizację planów sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów,
 • przygotowywanie ofert, opracowywanie i negocjowanie umów sprzedaży,
 • monitorowanie rynku i analiza konkurencji,
 • raportowanie codziennej pracy

Oczekujemy:

 • min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży oraz dobrej znajomości branży stomatologicznej

lub medycznej,

 • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami,
 • samodzielności, zaangażowania, dyspozycyjności oraz odpowiedzialności
 • doskonałej organizacji pracy własnej
 • zdolności negocjacyjnych i handlowych
 • umiejętności obsługi pakietu MS Office
 • prawa jazdy kat. B oraz gotowości do podróży służbowych
 • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy :

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ B2B
 • motywacyjny system premiowy
 • samodzielną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
 • ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy:

biuro@implacore.pl


Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie klauzuli:"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez Implacore sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Polskiej 94a, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji, również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że w każdej chwili mam możliwość wycofania wyrażonej zgody, a wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.


Wydarzenia: Implacore i Megagen Polska

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło ogłosić, że dwie doświadczone i cenione na rynku implantologicznym firmy,  Implacore sp. z o.o. oraz MegaGen Polska, połączyły swoje siły.
Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań, produktów oraz usług . Implacore już od ponad dziecięciu lat z powodzeniem wypełnia to zadanie, udostępniając implantologom najwyższej klasy produkty oraz organizując szkolenia, dzięki którym nieustannie poszerzają  oni swoje horyzonty zawodowe. Megagen, światowy lider na rynku stomatologicznym, ma tę samą wizję –  informowanie o  nowatorskich metodach pracy i przekazywanie najnowszych trendów  w formie kursów to dla nas priorytet.  Nasi wykładowcy to grono najlepszych i najbardziej doświadczonych lekarzy z całego globu. Dodatkowo, polski rynek podbijają obecnie nasze dwa flagowe systemy implantologiczne – AnyRidge oraz AnyOne. Rewolucyjna koncepcja progresywnego gwintu i rdzenia czy uniwersalność połączenia protetycznego to tylko niektóre z cech, które czynią je jedynymi z najlepszych implantów na świecie.
Kolejnym wspólnym mianownikiem, który umożliwił naszym firmom rozpoczęcie współpracy, jest  indywidualne podejście do klienta. Cenimy sobie przede wszystkim obsługę na najwyższym poziomie oraz znajdowanie dla każdego stomatologa rozwiązań, które w jak najbardziej efektywny sposób usprawnią jego pracę. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sukces zabiegu implantologicznego to nie tylko wiedza i doświadczenie lekarza, ale w dużym stopniu jakość wybranych implantów i biomateriałów. Wybierając nasze produkty, a tym samym nasze wsparcie, mogą Państwo liczyć na stuprocentowe powodzenie w swojej codziennej, wymagającej pracy.

Liczymy na to, że nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz bogata gama najwyższej klasy produktów, uczynią z nas kluczowego partnera w rozwoju Państwa praktyk . Chcemy zawsze oferować natychmiastową i kompleksową pomoc  w przypadku pojawiających się różnego rodzaju problemów. To nasz najważniejszy cel, a zarazem misja, którą z przyjemnością będziemy realizować. Mamy nadzieję, że współpraca naszych firm przyniesie mnóstwo korzyści zarówno Państwu, jak i nam, ale przede wszystkim pacjentom, których zadowolenie i piękne uśmiechy to najlepsza nagroda za wykonaną pracę.

Z poważaniem
Zespół Implacore sp. z o.o.
Zespół MegaGen Polska

Skontaktuj się z nami:


Wydarzenia: Po raz pierwszy online live, międzynarodowy szczyt MINEC KNIGHTS


MINEC Tour przełożone, terminy wkrótce

W związku z szerzącą się pandemią szereg wydarzeń związanych z MINEC on tour, które miały odbyć się w maju,

zostają przełożone.

Nowe terminy podamy wkrótce.


Wydarzenia: HOT SEAT, w każdy poniedziałek i piątek, ciekawi goście
Slider
newsletterMEGAGEN-HOTSEATS_800px_v1

Oświadczenie: dystrybucja produktów Implant Direct w Polsce

Informujemy, iż firma Implant Direct podjęła decyzję o zakończeniu dystrybucji implantów i wszystkich swoich produktów na terenie Unii Europejskiej. W zawiązku z powyższym rozwiązaniu uległy wszelkie umowy dystrybucyjne, w rezultacie czego firma Implacore od 27 kwietnia 2020 nie jest już dystrybutorem ID w Polsce.

Firma Implacore dokłada wszelkich starań, by zapewnić swoim klientom pełne wparcie w zakupie części protetycznych do systemów Implant Direct.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z biurem handlowym Implacore: 61 663 07 85.

Z poważaniem,

zespół Implacore


MINEC Tour
Slider

MINEC MegaGen - International Network of Education & Clinical Research - międzynarodowe, interdyscyplinarne i niezależne forum naukowe dla profesjonalistów zaprasza na cykl wykładów zankomitego implantologa Nicolas Aronna Mallia „Implantologia sterowana biologią tkanek – podstawa sukcesu twojej praktyki”

      Nicolas Aronna Mallia

 • Absolwent wielu prestiżowych uczelni europejskich. W 2011 roku ukończył studia na New York University . Dzięki szerokiemu doświadczeniu z dziedziny periodontologii i implantologii oraz w stosowaniu nowoczesnych technik i metod minimalnie inwazyjnych regularnie gości na wielu zagranicznych konferencjach i kongr Jest wykładowcą i prelegentem w Kontgroup Dental Institute (KDI), ekspertem i prelegentem na DentalXP.com, (Maurice Salama & Atlanta Team, USA), międzynarodowym wykładowcą New York University, USA.
 • Jest członkiem komitetu naukowego MINEC (Międzynarodowa Sieć Edukacji i Badań Klinicznych MegaGen) oraz członkiem SEPA (Hiszpańskie Towarzystwo Periodontologii i Osseointgracji).
 • Właściciel i współzałożyciel ADVANCE DENTAL INSTITUTE, Palma de Mallorca, Hiszpania -clinicadentaladvance.com oraz założyciel Dental Surgery Channel - www.dentalsurgerychannel.comZarezerwuj czas już dziś!

21.05.2020        Wrocław

Hotel:                  DB Hotel, Strzegomska 3

Godzina:             9:00-17:00

22.05.2020        Poznań

Hotel:                  Ilonn Hotel, Szarych Szeregów 16

Godzina:             10:00-18:00

23.05.2020        Gdańsk

Hotel:                  Dwór Oliwski, Bytowska 4

Godzina:             10:00- 18:00

29.05.2020        Kraków

Hotel:                  Q Hotel Plus Kraków, ul. Wygrana 6

Godzina:             9:00-17:00

30.05.2020        Warszawa

Hotel:                  Courtyard by Marriott Warszawa Airport, ul. Żwirki i Wigury 1

Godzina:             10:00-18:00Zapraszamy do rejestracji:
biuro@implacore.pl
616630785


Wydarzenia: Implacore z MegaGen na PASE 2020
Slider

Jako złoty sponsor PASE 2020 pragniemy serdecznie zaprosić na tegoroczną edycję do Gdyni, Hotel Courtyard by Marriott, w dniach 05 – 06 czerwca 2020.

XVIII Konferencja Naukowa PASE

Tytuł XVIII Konferencji Naukowej PASE w 2020 roku to „Niepowodzenie w leczeniu. Fiasko czy wartość?”.
Tym przewrotnym tytułem staramy się pokazać, że wszyscy praktycy spotykają się z powikłaniami w swoich gabinetach i laboratoriach protetycznych.

Wykładowcy

XVIII Konferencji PASE będą starali się pokazać uczestnikom, jak powikłania w trakcie procedur leczniczych zmieniły protokoły postępowania z upływem lat i jakie wnioski na przyszłość możemy wyciągnąć z niepowodzeń tak, aby z każdym  zabiegiem czuć bezpieczeństwo wykonywanych procedur.

Program

Wykładowo – warsztatowa formuła. Mniejsza ilość wykładowców, w dużo szerszym wydaniu to koncept, który przyświeca organizacji tegorocznej XVIII Konferencji Naukowej PASE.

Wykładowcy

Grono światowej klasy specjalistów, którzy często po raz pierwszy będą mieli okazję prowadzić wykłady w Polsce.
Wykładowcy XVIII Konferencji PASE będą starali się pokazać uczestnikom, jak powikłania w trakcie procedur leczniczych zmieniły protokoły postępowania z upływem lat i jakie wnioski na przyszłość możemy wyciągnąć z niepowodzeń tak, aby z każdym  zabiegiem czuć bezpieczeństwo wykonywanych procedur.


Aktualności: RODO

Implacore działając etycznie szanuje prawo do ochrony danych osobowych klientów, pracowników, kontrahentów i partnerów. W związku z tym, chcemy przedstawić Państwu najważniejsze zasady ochrony danych osobowych funkcjonujące w naszej Spółce.

WIĘCEJ… Klik!


Aktualności: Nowy artykuł Ti-oss® „Horizontal and Vertical Ridge Augmentation in the Aesthetic Zone”

Ti-oss Horizontal and Vertical Ridge Augmentation in the Aesthetic Zone


Aktualności: Oferta specjalna DETAX 3+1 Gratis
Slider
3plus1_2018_oferta_detax_v1

Wydarzenia: Wybrane systemy wyłącznie na zamówienie

Systemy ScrewPlant™, RePlant™, GoDirect™ oraz ScrewDirect™ od lipca 2015r. będą dostępne wyłącznie na indywidualne zamówienie - czas oczekiwania ok. 7 dni roboczych.